Sledujte nás na také na Facebooku

VII. ROČNÍK SVATEBNÍHO VELETRHU SVATBA JAK MÁ BÝT

…aneb inspirace pro společenské události 2018 se konal 18. března 2018 v HOTELU ZÁMEK VALEČ.
Veletrh, který se týká svateb a společenských událostí vůbec, přilákal opět stovky návštěvníků.

Fotogalerii pro Vás již chystáme, zde zatím malá ochutnávka…

 

V pořadí sedmým ročníkem svatebního veletrhu návštěvníky provedl český atletický vícebojař, olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 a televizní moderátor Roman Šebrle.  Program byl opravdu pestrý, kromě módních přehlídek a tanečních vystoupení vystoupil vzácný host, herečka a zpěvačka, Berenika Kohoutová.  Nejen pro nastávající novomanžele byla připravena bohatá nabídka svatebních dekorací a doplňků, sladkostí a jiných gastronomických zázraků, zkrátka všeho krásného, co dovede  svatební den nebo společenskou událost k naprosté dokonalosti.

  • MODERÁTOR AKCE  ROMAN ŠEBRLE
  • VYSTOUPILA  BERENIKA KOHOUTOVÁ
  • VELKÁ SVATEBNÍ SOUTĚŽ PRO NASTÁVAJÍCÍ NOVOMANŽELE
  • SLOSOVATELNÉ VSTUPENKY O DEN A NOC V HOTELU ZÁMEK VALEČ
  • VYSTOUPENÍ PÁROVÉ AKROBACIE
  • BARMANSKÁ SHOW
  • LATINSKOAMERICKÉ TANCE v dětském podání
  • PROHLÍDKY ZÁMKU VALEČ + NOVĚ VYBUDOVANÉHO WELLNESS CENTRA

 

akci podporují…

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Během bohatého programu  měli návštěvníci možnost potěšit oko v průběhu několika módních přehlídek. Předváděly se nejen svatební šaty, ale také móda pro společenské události. Nechyběla ani přehlídka slunečních i dioptrických brýlí.

Na módních přehlídkách se podíleli:

 

VELKÁ SVATEBNÍ SOUTĚŽ

V rámci svatebního veletrhu proběhlo finále Velké svatební soutěže, ve kterém se dva vylosované páry opět utkaly o hodnotné ceny v již tradičním „svatebním trojboji,“ tentokrát za odborného dozoru vícebojaře Romana Šebrleho 🙂 Gratulujeme výhercům, budoucím manželům Špačkovým!

 

Děkujeme vystavovatelům, kteří věnovali ceny do Velké svatební soutěže:

svatební šaty / SALON VENESIS,  svatební dort / VOJTA POSKOČIL,  svatební květinu / KVĚTINÁŘSTVÍ MICHAL,  balíček ke svatebnímu obřadu/ SVATBA JAK MÁ BÝT, doplňky pro ženicha/ BE REAL MAN, úprava vlasů a vousů ženicha / BARBER SHOP MEN´S CLUB, kosmetický balíček pro nevěstu / ARD VISAGE,  dárková kazeta s vínem / VINOTÉKA GANYMED.

 

Bohatý program

V rámci programu svatebního veletrhu jste mohli sledovat vystoupení párové akrobacie Aurora Acro dance, barmanskou show Ondřeje Cempírka, latinsko-americké tance v podání STAR STEP,  taneční vystoupení HOTCH POTCH, modní přehlídky a další…

 
 

Děkujeme všem vystavovatelům